Vyhledávání


Kontakt

Jiraiya- Guild master

E-mail: barton64@seznam.cz

ZA HORDU ŽIVOT POLOŽÍM !!!

Forum

Datum: 20.11.2010

Vložil: Telm

Titulek: Re: nevim o čem píšu

kluci tady pisou o webu paseraku a o tom ze se jim libi a ze se jim libi u nas v guilde ale neco vam reknu dobrou guildu nedela GuMa nebo 6ty slot v bance ale vy hraci ! :c) ( i kdyz v nasem pripade i ja GuMa :-D to vo tom zadna :c) ) takze preji nam vic takovych hracu jako sme my a at se nam dari !

Datum: 20.11.2010

Vložil: mexe (degorin)

Titulek: ..

pekne stranky..x))..a dobra guilda..mel sme prejit driv telme..:D.)

Datum: 20.11.2010

Vložil: Telm

Titulek: Re: ..

ja jsme ti to rikal ... proc bych ti lhal ... a to pockej az budes mit 70lvl to uz ho bude mit i Voli Etlop a jeste par dalsich a pockej ty HC jak budem chodit :c) a co teprve pak ty raidy ! :c)

Datum: 20.11.2010

Vložil: rubl

Titulek: komentář

Ty webovky se mi líbí jednoduché ,krátké, stručné.

Datum: 20.11.2010

Vložil: Telm

Titulek: Re: komentář

tak jako o web nam ani tak nejde jako o to aby slapala guilda proto jsou strucne :c) a uprime jsem za ne moc rad i kdyz casem jiste prijdou vylepseni webu jakoz to guildy :)

Datum: 15.11.2010

Vložil: Tankercz

Titulek: Jak zabránit Převodu

Takže : Dostal jsem informaci o tom že ''někteří'' z vás nechápou Převod z TBC na WOTLK - tady naleznete návod jak mu zabráníte :

Pokud nesouhlasíte s převodem své postavy z TBC na WOTLK tak děte na Mystiq.org poté se Přihlaste ,v novinkách najdete článek o převodu a pod ním kliknete na ''ZDE'' u svích postav máte Zaškrtlé ''ANO'' , pokud nesouhlasíte s převodem vaší postavy ,''ANO'' odklikněte a poté klikněte na '' Uložit změny'' pokud máte další dotazy napište mi =))

Datum: 13.11.2010

Vložil: Hyenismus

Titulek: ...

zkoušim jestli to funguje :-D

Datum: 13.11.2010

Vložil: Telm

Titulek: Re: ...

vyborne alespon nekdo sem prisel ... ale je dobre vedet ze sem nekdo chodi ono se to tu ted bude plnit zpravama atd ... :)

Datum: 10.11.2010

Vložil: Telm

Titulek: Galerie

Caroli myslis ze by obrazky v galerii sli pojmenovat ? predem dik za odpoved :c)

Datum: 13.11.2010

Vložil: Caroli

Titulek: Re: Galerie

Juknu na to a vůbec na všechno :))))

<< 326 | 327 | 328 | 329 | 330 >>